22.10 відбулося довгоочікуване відкриття виставки переможців Grand Final Art від Golden Time Talent – International Festival

Найсильніші художники з України представили свої роботи для всіх поціновувачів мистецтва.

Антон Перепелиця, Анна Чичерина, Валерій Горобець і Інга Лазебна і Сніжана Козакевич представили свої картини і отримали масу позитивних відгуків про свій талант.
В рамках церемонії відкриття виступали музиканти – на фортепіано грали Богдан Сальников, Софія Біла, Анна Дешин. Композиції на бандурі виконав Владислав Мазур.

У вокальному жанрі виступив Володимир Шипко. Всі музиканти є лауреатами та переможцями конкурсу Golden Time Talent.
В рамках відкриття так само пройшов показ українського дизайнера аксесуарів і прикрас зі шкіри Єкатеріни Малікової.

В рамках відкриття так само президенту конкурсу була вручена премія THE BIZZ Business Excellence Award (USA) яка свідчить про те, що Golden Time Talent переможець в номінації «Краща платформа міжнародних фестивалів і конкурсів в світі»

Дякуємо всім учасникам, журі та поціновувачів мистецтва які допомогли організувати захід і прийшли насолодитися талантами наших учасників.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Irinka Savenko

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».