У неділю, 12 вересня, за сприяння Вірменського клубу ділових людей «Simul Fortes», за активної підтримки Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Вірменія в Україні Володимира Карапетяна і його дружини, а також за сприяння Верховного комісара у справах діаспори Республіки Вірменія Зареха Синаняна відбудеться перший щорічний Міжнародний турнір «Разом – ми сильніші».

Життя – це різноманітність у єдності. Керуючись цим принципом наш клуб «SimulFortes» прийняв рішення організувати перший щорічний Міжнародний турнір «Разом – ми сильніші», спрямований на кооперацію та посилення співпраці між людьми з активною життєвою позицією. 

Наша мета – показати, що саме єдність – корінь успіху. В абсолютно будь-якій сфері життя. Саме це є головним постулатом нашого клубу. Саме цю думку ми хочемо донести нашим гостям.

12 вересня кожен наш гість зможе спробувати себе в різних видах спорту, починаючи від гольфу і петанку – закінчуючи покером та більярдом.Обіцяємо Вам чудовий сімейний вихідний, наповнений активністю, справжньою вірменськоюгостинністю і приємними подарунками від наших спонсорів для Вас і Вашої родини.

Місце: Golf Stream Kyiv Golf Club (Київська обл., Макарівський р-н, с. Гавронщина, Гривньовське шосе, 1).

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».