У Києві відкрився унікальний музей електрогітар, де зібрані сотні експонатів з усіх куточків планети. Про це розповів генеральний директор національного комплексу “Експоцентр України” (ВДНГ) Євген Мушкин.

Восьмий в світі музей електрогітар почав роботу в Україні на території ВДНГ в Києві. До уваги відвідувачів – унікальні експонати з різних куточків планети. У музеї зібрали 300 гітар. Вони були виготовлені з 1950-х років і до наших днів.

За словами генерального директора національного комплексу “Експоцентр України” Євгена Мушкін, в музеї електрогітар створено неймовірний культурний простір. У павільйоні, де розташувався музей, партнер комплексу Universum Guitars обладнав концертний зал на 200 глядачів.

“Ці українські хлопці роблять круті електрогітари і підсилювачі, якими користуються кращі музиканти з усього світу. Тільки уявіть: у світі приблизно 2500 виробників гітар, серед яких Universum Guitars входять в топ-10!” – заявив Мушкин.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Фото Несин Евгений
PR Lucky Ukraine PR Agency

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian