Співак Gena VITER випустив кліп на пісню «Більше 30» і презентував її 16 вересня 2021 в Bakkara River Party

Запальні танці Анастасії Приходько, Володимир Остапчук в одному ліжку з половиною українського шоу-бізнесу, битва поколінь в особі Павла Зіброва і Олега Машуковского – це і не тільки в новій відеороботе Gena VITER на пісню «Більше 30». Артист продовжує епатувати і дивувати. У кліпі «Більше 30» кількість зірок на один сантиметр екрану просто зашкалює.

Прем’єру Геннадий Витер відсвяткував у колі друзів і колег, шумно і весело, майже повторив сценарій кліпу, в столичному розважальному комплексі Bakkara River Party. 16 вересня розділити свято з GENA VITER прийшли: Анастасія Приходько, Міла Кузнєцова, Макс Гордєєв, Олег Машуковскій, Ваня Рассел, Нателла Кірс, Олег Серафим, Слава Соломка, Олександр Волошин та інші.

Настрій створював діджей сет від DJ JULIK. Гості вечірки першими змогли оцінити на великому екрані кліп «Більше 30». А також в рамках вечора була представлена ​​нова концертна програма GENA VITER. Прозвучали полюбилися багатьом пісні: «Мона Ліза», «Gena’s sviter», «За зірок босоніж» та інші.

В основі сюжету кліпу «Більше 30» – вечірка друзів, то, що відбувається в реалії у багатьох вдома, але вони бояться про це говорити.

Багато хто знає і себе і свої історії. Зйомки проходили в Києві і тривали майже добу. Режисером виступив Олексій Кучеренко.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».