GENA VITER поділився історією про катування артиста у Київщині

Gena Viter поділився на своїй сторінці у соц .мережахстрашною не вигаданою історією про катування росіянами українця. Село Гребельки, Київщина. Тут живуть по справжньому сильні, вільні українці.
Артист та тв продюсер Gena Viter разом з фондом із dao_charity привезли гуманітарну допомогу та почули історії, від яких холоне серце. 42-річного чоловіка з династії циркачів на ім‘я Ігор,а сценічне Гоша, військові рф катували 18 годин: ламали пальці, підпалювали живцем і отримували від того маніакальне задоволення.

В перші дні окупації села, у його будинку розмістилися окупанти. Ігор повернувся додому, коли його вже зайняли росіяни. Військові не дозволили чоловікові взяти речі, зв’язали у гаражі.

«Били мене, усі, хто хотів. Один облив мене розпалювачем для багаття і підпалив. Почали тушити лише, коли зрозуміли, що разом зі мною спалять і гараж». – ділиться Гоша.
Чоловікові вдалося втекти. Він отримав великі опіки тіла. З села він йшов понад 50 км пішки вночі до Києва, як він каже, втрачати було нічого, треба було йти вперед. Єдине і перше, що він врятував та забрав з собою з хати це концертна афіша його мами. Кілька місяців він був на Західній Україні, а зараз повернувся до дому, щоб відбудувати його до зими.


«Від слів Гоші – лише шок, але розповідь його звучить так буденно. Я вражений його мужністю, і тим, що після пережитого, в ньому залишилося стільки людяного. Історія клоуна Гоші –ще одне свідчення жорстоких злочинів росіян. Жоден українець не має пережити те, що ми переживаємо вже маже 5 місяців поспіль. Давайте підтримувати один одного і не забувати протягати руку допомоги всим хто цього сьогодні потребує. Тільки так ми переможемо, саме у єдності. А перемога буде за нами, бо українці сильна нація!» – поділився Gena Viter.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.