GB Kids Models School – перша дитяча модельна школа, яка відкрилася у воєнний час у Києві та активно донатить на потреби української армії.

Дитяча модельная школа допомагає маленьким талантам у розвитку особистості.

У програмі є акторська майстерність, сценічна мова, дефіле та модельна хореографія, кожного місяця проводяться безкоштовні фотодні. А також багато інших цікавих проектів, зйомок у рекламах, кіно і телебаченні.

Отже, GB Kids Models School всесторонньо розширюють кругозір та розвивають таланти дитини. Окрім цього, учні школи розміщуються у глянцевому журналі «GB Models Ukraine», що випускається у друкованом вигляді та online. Журнал є PR-проєктом школи, що займається працевлаштуванням моделей.

На одну із останніх зйомок – промо на тему війни “Меморіал сили України” із глянцю було обрано три моделі.
Зйомки проходили у місті-герої Ірпені в зруйнованих війною будинках і підвалах, де переховувалися сім’ї з дітьми під час окупації.

Атмосфера зйомок була максимально наближена до реалістичної і наші моделі чудово передали той страшний емоційний стан в якому знаходилися діти! І це дійсно є величезним успіхом для нас!

Дитяча модельная школа запрошує учнів на безкоштовне пробне заняття 6-15 років на філіалах:

  • Позняки
  • Академмістечко

Детальна інформація за телефоном:

+380 (63) 887 97 66
+380 (66) 660 78 11

Instagram:

https://instagram.com/gb_kids_models_school?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Сайт:

https://www.gbkidsmodelschool.com

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».