Співачка GARNA

Співачка та авторка GARNA, справжнє ім’я якої Альона Левашева, відома своєю участю  у Нацвідборі на Євробачення-2020 та шоу Голос Країни (11 сезон).

Співачка регулярно виступає у складі всесвітньовідомого оркестру «Prime Orchestra» та готує наразі для шанувальників багато сюрпризів.

В інтерв’ю Lucky Ukraine GARNA розказала про свої принципи життя, мрії та творчі плани.

Ви людина легка на підйом, швидко реагуєте на зміни, або перед тим, як почати, як у роботі, так і в житті, прийняти важливе рішення, довго зважуєте всі «за» і «проти»?

— Я завжди приймаю рішення так, як відчуваю і так, як підказує мені серце. Складні рішення для мене іноді приймати легше, ніж прості. Я смілива дівчина, приймаю всі складнощі, як шлях до самовдосконалення.

Чи є із всесвітньо відомих артистів нашої чи попередніх епох той, хто Вас надихає і на кого Ви рівняєтеся?

— Мене надихає багато артистів. Особливо ті, які вплинули на мене у дитинстві, такі як Michael Jackson, Madonna, Celine Dion, Nina Simone, Ella Fitzgerald, Tina Turner, Adele. Із українських співаків мені дуже подобаються Артем Півоваров і Wellboy. Для мене всі вони приклад самовідданості своїй справі, працездатністі, унікальної творчості з глибоким змістом і посилом.


Чи відображаються якісь зовнішні події у Вашому житті на піснях чи альбомах?

— Так звісно. Я говорю з людьми через свої пісні. У моєму житті відбувається багато подій, багато змін. Я постійно працюю зі своїм внутрішнім станом. Шукаю відповіді на питання, надихаюсь різними людьми та зовнішнім світом. Мені хочеться зробити хоч трішки щасливішими наших людей. Я вважаю це своєю місією.

Ви – на сцені, і Ви – у житті, це дві різні людини?

— На сцені я така, як у житті, тільки трішки емоційніша. Я не граю якусь роль, і не одягаю маски. Я пропускаю через себе кожну пісню, проживаю маленьке життя зі своїм слухачем. Для мене завжди було найважливіше, ділитися справжніми емоціями.


Які цілі перед собою Ви ставите у плані творчості?

— Мої цілі — це пісні, які будуть жити багато років. Які будуть пов’язані з важливими подіями у житті людей. Які зможуть підняти настрій, а можливо і трішки посумувати. Мені б дуже хотілося, щоб про мене дізналося більше людей та налаштувалися на мою хвилю гарної музики. А я, повірте, не залишу вас байдужими.

Якби у Вас була чарівна паличка і Ви могли б здійснити будь-яке бажання, щоб це було?

—  Моє бажання — це зробити людей здоровішими, зробити можливим лікувати смертельні хвороби. Останнім часом все більше чую про людей, які помирають від раку. Багато знайомих, дуже добрих людей «ідуть» дуже рано. Особливо маленькі діти, які зовсім не встигли побачити світ. Мене це турбує і засмучує.

Як і де плануєте зустрічати Новий рік? Маєте свої традиції святкування, підготовки до нього?

— Поки що зовсім немає часу подумати про святкування Нового року. Але лист бажання вже почала втілювати. Вдень працюю, а вночі, ми з чоловіком фарбуємо стіни у квартирі і позбавляємось усіх непотрібних речей. Я більше не хочу чекати і будувати повітряні замки, швидко приймаю рішення, і лечу як комета на зустріч мріям.


Чи вірите Ви у астрологічні прогнози на рік, які стабільно з’являються у ЗМІ напередодні свят, можливо були співпадіння у чомусь?


— Я впевнена в тому, що ми самі повинні вирішувати та обирати як нам жити. Просто треба взяти життя у свої руки та не перекладати відповідальність на інших. Ніякі прогнози не можуть підказати, як краще буде саме для вас. Вірте більше у себе та робіть так, як підказує серце.

Щоб хотіли побажати собі і що читачам Lucky Ukraine у Новому році?

 
— Бажаю усім не боятися змінювати своє життя. Кожен новий крок змінює ваше життя і робить трішечки щасливішими. Обіймаю всіх і кожного. Ви – мій найяскравіший світ.

Ваша GARNA

Автор Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian