фудблогер Валерій Пономар розповів про перший зв’язок з кулінарією

Його рецепти надихають мільйони підписників. Він один з небагатьох блогерів, який показує як готувати легко та доступно

Де ви народились?

Я народився в маленькому прикордонному місті Роздільна в Одеській області та велику частину життя там прожив.

Які найяскравіші спогади дитинства?

Напевно, як і у всіх поколінь, кращі спогади це дитинство. Тільки в 90-ті роки наше дитинство значно відрізнялося від сьогоднішнього. Ми грались на вулиці, з гаджетів у нас були м’ячі, рогатки і велосипеди. А з найприємнішого- це коли батько брав з собою на риболовлю, так і до сьогодні одне з моїх хобі – це риболовля.

Коли почали займатись кулінарією?

 У віці 13-ти років я почав щось готувати, звичайно я не можу зараз це назвати стравами, або рецептами, але спроби вже були. І після школи я поступив вчитися на кухаря, як прийнято було говорити «завжди будеш ситим».

Хто з родини був дотичний до вашого вибору, або хто надихнув на  таку професію?

Раніше було прийнято на будь-які свята  наготовляювати величезну кількість їжі на стіл, особливо вражали весілля вдома.  Я часто в цьому допомагав, розумію, що не значно, але все таки. Особливо запам’яталося, як мені давали завдання начистити гору часнику на холодець.

Яка була перша страва, яку ви приготували?

Ну тут напевно сильно хвалитися і дивувати немає чим -це смажені яйця.

Що вам найбільше подобається в кулінарному процесі ?

Я скажу на даний момент, коли придумую рецепт і втілюю його в життя , одазу з’являється очікування спробувати цей результат. А взагалі мені подобаються кухонні ножі.Д уже люблю робити нарізку та обробляти рибу.

Що, або хто вас надихає ?

В даний момент натхнення отримую від своєї аудиторії в соціальних мережах, знаючи, що підписники чекають нове відео з рецептом, тоді з’являються нові ідеї.

Чим саме зараз ви займаєтесь ?

Сьогодні я розвиваю свої соцмережі, цим самим просуваючи свою впізнаваність та хочу написати свою книгу з рецептами.

Як виглядає ваш робочий день?

У моїй сфері діяльності – це важко назвати робочим днем. Зараз в основному практикую заняття в тренажерному залі. В спортзал я ходжу завжди вдень, оскільки вдень завжди більше енергії. Якщо увечері заплановані зйомки рецептів, то після тренування, я займаюся пошуком інгредієнтів для вибраного рецепту. Рецепти,  у нас увійшло до звички, знімати пізно увечері. Звичайно, якщо це не рецепти на грилі, або мангалі. В цьому випадку для красивих кадрів потрібна хороша та сонячна погода.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.