Новий рекорд України на унікальній виставціфотохудожника Олега Кушніра.

15 лютого в галереї OCTOTOWER відбулося відкриття виставки колекції робіт фотохудожника Олега Кушніра під назвою «Злиття чоловічого та жіночого», яка була внесена в Книгу рекордів України, як найбільша кількість мініатюрних фотографій.

Унікальність даного проєкту являється у тому, що він покликаний сповільнити внутрішній темпоритм глядача, створити умови, які до цього сприяють, розкриваючи тему творчої хімії між двома протилежними духовними початками – це все про серію робіт «Злиття чоловічого та жіночого ». Завдяки мініатюрному формату робіт, замість швидкого погляду на зображення, що викликає таку ж скоробіжну думку, споглядач відчуває потребу затриматись і роздивитись надане глибше усвідомлення. Таким чином, ми отримуємо шанс затримати своє знаходження в моменті, тут і зараз.

«Я дуже давно ловив себе на думці – як зробити так, щоб люди просто не проходили повз картин, або фотографій – швидко на виставках. Але, як їх затримати, навіть якщо Арт витвір цікавий, не міг представити. Ідейність мініатюрної фотографії – чиста випадковість! Обробляючи великі фотографії

, я намагався зменшити розмір, і мені стало цікаво, при яких розмірах ми можемо її побачити без мікроскопа? А далі, діло за малим – знайти достойну компанію для друку і, методом спроб, разу так з 30-го усе вийшло в найкращому вигляді!» коментує ідею створення виставки Олег Кушнір, а також зізнається , що це був не легкий і довгий процес: «Відсотків 80 фотографій ще ніде немає, вони збирались впродовж двох років. Важко було їх не показувати, але я втримався!»

Вже задокументований рекорд України, фотовиставку Олега Кушніра «Злиття чоловічого та жіночого» можна споглядати в галереї OCTOTOWER до 2 березня включно.

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian