Фонд "Діти Дітям" доставив благодійну допомогу для обладнання бомбосховищ у Бердичівську спеціальну школу

Команда фонду доставила електрогенератор та вентилятори повітря для обладнання бомбосховища, а також одяг, взуття, солодощі.

Попри жахливі події ранку понеділка 10 жовтня, український Благодійний фонд “Діти Дітям” доставив благодійну допомогу у Бердичівську спеціальну школу, зібрану під час акції “Світ навколо мене”.

Нагадаємо, що нещодавно Фонд «Діти Дітям» провів дуже добру виставку «Світ навколо мене», яка об’єднала сотні дітей з різних куточків нашої країни. Діти надіслали свої малюнки, щоб допомогти зібрати гроші на облаштування бомбосховищ. Популярні українські співаки,  музиканти та творчі колективи доєдналися до акції Благодійного фонду «Діти Дітям» і представили велику концертну програму. Під час акції зібрали 127 000 грн. Ці кошти фонд направив на придбання обладнання для облаштування бомбосховищ Бердичівській спеціальній школі та Новоборівському дитячому будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

Команда фонду доставила електрогенератор та вентилятори повітря для обладнання бомбосховища, а також одяг, взуття, солодощі. З самого ранку маленькі вихованці школи були змушені перебувати у бомбосховищі без світла. Тому довгоочікуваний генератор вирішує цю проблему. Але стає інша проблема — потрібно сформувати запас пального для генератора. Так що благодійна скринька залишається постійно відкритою.

В цьому році до першого класу спеціальної школи прибули діти з Житомирського дитячого будинку. Ці вихованці з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з особливими освітніми потребами. Саме для цих малюків фонд придбав теплий одягу, а бренд Lapsi передав шкіряне взуття.

Малюнки, які діти малювали для виставки “Світ навколо мене” були надруковані. Учні Бердичівської спеціальної школи написали привітання військовим до Дня захисника України.

“Дякую меценатам, спонсорам, артистам, партнерам, бренду Lapsi та співзасновникам Фонду «Діти Дітям» за благодійну допомогу. Ви — чарівники. Робіть добро і всесвіт вам віддячить! – емоційно каже директор Бердичівської спеціальної школи Жанна Дмитрівна Громницька

Донати на допомогу особливим дітям можна перерахувати наступним чином:

Український благодійний фонд «ДІТИ ДІТЯМ»

ЄДРПОУ 41350891

Альфа Банк

МФО 300346

р/р UA293003460000026001093903801

Призначення платежу: Благодійна допомога

Карта Приват Банку 5169 3305 2419 9244

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.