Шпигунська стрічка «The Courier» із зіркою серіалу «Шерлок» та блокбастера «Месники: Війна нескінченності» Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі вийде в український прокат під назвою «Код: Залізна кора», як повідомляє її дубльований трейлер.

Фільм режисера Домініка Кука ґрунтується на реальних подіях і слідує за британським бізнесменом і шпигуном часів Холодної війни Гревіллом Вінном та його російським джерелом Олегом Пеньковським з кодовим ім’ям Залізна кора, які разом намагаються покласти край Карибській кризі.

Камбербетч грає Гревілла Вінна, тоді як Олега Пеньковського втілює відомий грузинський актор Мераб Нінідзе. Разом з ними в цій шпигунській історії зіграють зірка серіалу «Дивовижна місіс Мейзел» Рейчел Броснахен та зірка фільму «Я подумую з усім цим покінчити» Джессі Баклі.

Українська прем’єра фільму «Код: Залізна кора» 16 березня в Gulliver Oscar Cinema. Його світова прем’єра відбулася в минулому році на кінофестивалі «Санденс».

Distribution Ukrainian Film Distribution

Фото Иван Иванов LuckyUkraine

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian