FILM.UA Group та канал «Україна» знімають серіал «Добре серце»

Компанія FILM.UA Group та канал «Україна» працюють над новим спільним проєктом – чотирисерійною мелодрамою «Добре серце».

Розбилася тарілка серіалу «Добре серце». За сюжетом головна героїня Кіра працює у магазині квітів. Вона рано втратила матір, з близьких людей в неї – лише старенька вчителька та коханий хлопець Максим. Доля підготувала Кірі серйозні випробування: розчарування, зради та втрату всього, що було для неї важливим. Чи зможе героїня знову набути сенсу життя?

Режисерка-постановниця картини Аліна Чеботарьова розповідає про новий проєкт:

«Наш фільм про добре серце… З погляду правильності вибору, ця історія – дуже складна. Тут немає закручених перипетій, нервових розривів, пристрасних вибухів та пожеж, тут все зав’язано саме на серці – сильних та всім зрозумілих емоціях. Дуже насичений сюжет – з обманами, таємницями та важким вибором…».

Історія починається, коли головні герої ще зовсім молоді та недосвідчені. А потім події тривають за два десятки років. Режисерка зазначила, що персонажі підібрані ідеально: актори в молодості та зрілому віці дуже схожі.

У головних ролях знімаються: Анна Міклош, Дар’я Донцова, Єгор Козлов, Дмитро Сарансков, Вероніка Мішаєва, Сергій Мітрюшин, Ольга Морозова, Євген Лісничий та ін.

Оператор-постановник – Костянтин Воробйов.

Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Анна Скок.

Вітаємо групу з початком знімального періоду та бажаємо вдалих змін!

Про проєкт:

У 20-річної Кіри непроста доля: зовсім юною вона втратила матір, а пізніше батько привів у будинок мачуху, з якою стосунки у дівчини не склалися. Кіра працює в магазині квітів, а мешкає в будинку у своєї шкільної вчительки Таїсії Іванівни, яка ставиться до дівчини, як до рідної. Та незабаром Таїсія Іванівна вмирає від серцевого нападу. Єдиною близькою людиною для Кіри стає Максим, від якого вона вагітна. Але й тут на дівчину чекає удар…

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.