Оргкомітет фестивалю «Чорноморські Ігри» розпочав прийом заявок на 18 Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські Ігри”- 2021. Цього року проект присвячується знаковій події – 30-ій річниці Незалежності України!

Фестиваль «Чорноморські Ігри» за 17 років здобув статус найбільшого некомерційного дитячого фестивалю-конкурсу в Україні. Участь у фестивалі є безкоштовною, що надає шанси продемонструвати свій талант дітям із родин з різним фінансовим станом.

Ознайомитися з положенням Фестивалю можете за цим посиланням:http://chi.tavriagames.com/Polozennya2021.pdf

До 31-го березня включно всі охочі взяти участь у проекті зможуть заповнити заявку за цим посиланням: http://chi.tavriagames.com/

Подавати заявку на участь у фестивалі«Чорноморські Ігри» мають право хлопці та дівчата віком від 6-ти до 16-ти років включно. Але є одне виключення. У зв’язку з світовою пандемією COVID-19. та неможливістю проведення фестивалю у 2020 році, учасники, які подавали заявки минулого року та пройшли 1-й відбірковий тур, мають право брати участь у 2-му та 3-му турі 2021 року, навіть якщо їм виповнилось 17 років.   

До складу журі відбіркових турів Фестивалю увійдуть провідні фахівці музичної індустрії(викладачі вокалу, топ-менеджери музичних медіа, представники оргкомітету). Цьогорічний відбір претендентів не відрізнятиметься від торішніх. Серед усіх заявок експертне журі online оберекращих, яких прослухають наживо 14 – 16 травня у місті Києві.

Далі півфінал, фінал та боротьба за головний приз – Гран-прі Фестивалю  вокального конкурсу (20-22 серпня, місто Скадовськ Херсонської області)

«Основним завданням проекту є не знайтиготового юного артиста, а виявити талановитихдітей та розкрити їм, їхнім батькам та викладачам можливості вибору творчих професій, які є актуальними у сучасній музичній галузі. Впевнений, що досвід участі у «ЧорноморськихІграх» допоможе кожній дитині реалізувати свійтворчий потенціал», – зазначив Микола Баграєв, засновник фестивалю «Чорноморські Ігри».

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian