27 лютого в TAO Event Hall (м. Київ, вул. Басейна, 2а) відбудеться Fashion Star Show @fashionstar.show, в рамках якого пройдуть майстер-класи та виступи артистів.

У програмі Майстер-класів:

13:00 RULADA @rulada – cпівачка, засновниця вокальної методики та школи різножанрового вокалу improviNation @improvination: «Секрети співу вокальних прикрас ImproviNation: мелізматика, йодль, вібрато, придих, хмик, розщеплення, рик за авторською методикою»

14:00 Марина Осаула @osaulamarina – PR-директор @soloha_official, @selfy_official, @garik_bircha, @highup5, @kuptsovaofficial : «Як створити музичний бренд з «нуля»

15:00 Анна Свірідова @sviridova_anna – радіо-продюсер «П’ятниця», «Авторадіо»: «Як пісні потрапляють на радіо»

В рамках концертної програми відбудуться виступи Анни Добриднєвої, Вадима Олійника, СолоХи, Rulada, Олексія Сагаловського, Михайла Грицкан, Влада Булах, BRAVA, Miss Iris, Kuptsova та ін.

Медіа-партнерами заходу виступили всеукраїнський журнал Ukrainian Fashion, телеканали Fashion Star, Fashion TV, Odessa Fashion та ін.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian