16 жовтня в Києві, в ТЦ River Mall, відбудеться Битва дитячих модельних агентств, яка визначить переможця осіннього сезону 2021 року!

Протягом усього дня вас чекають незвичайні та креативні дитячі покази і захоплююча шоу-програма, розваги та подарунки, і, звичайно ж, родзинка дня – Битва модельних агентств. Захід проходить вже увосьме і збирає найкращі модельні агентства і школи не тільки з України, а й країн ближнього зарубіжжя.

Серед членів журі та гостей заходу – дизайнери, хореографи і представники шоу-бізнесу та експерти світу моди!

Позитивні емоції від заходи, організовані івент-компанією “Monet”, будуть забезпечені! Адже творити добрі справи – легко, насолоджуючись кожним кроком і результатом!

Запрошуємо модельні агентства і школи, дизайнерів, моделей і партнерів до участі, а всіх гостей приєднуватися до нас 16 жовтня в ТЦ River Mall!

Вхід вільний!

Всі деталі на нашому сайті (https://www.monet.kiev.ua/)!

До зустрічі на FashionAwards від #MonetFashion!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».