Kuzmenko Pr&Events, міжнародне агентство комунікацій та зв’язків з громадськістю з десятирічним досвідом, що базується в Італії, Україні та Азербайджані, під керівництвом Оксани Кузьменко спільно з брендом DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) проведе показ моди у форматі LIVE STREAM on line в унікальній локації.

Жіноча краса – поза трендами. Вона універсальна та вічна. Бренд вишуканої білизни DEW by Olga Ignatyuk стирає межі між модою та мистецтвом. Він зосереджений на головному – на чесній красі земної жінки.І він дарує жінкам мрію.DEW by Olga Ignatyuk – для тих, хто любить себе і всіх, хто поруч. Для тих, хто цінує свою неповторну особисту красу. Для тих, хто не боїться нічого.Локація показу «Велич жінки» від бренду DEW та Kuzmenko Pr&Events не випадкова і дуже символічна.Показ буде проходити в стінах Центральної електростанції №1, що дала життя першому трамваю в Східній Європі – в Києві у 1898 році. Революція електрики 19 століття і революція краси 21 століття – в стінах пам’ятки архітектури, історичної будівлі по вул. Андріївської 19.Тендітна жіноча краса, підкреслена дизайнером, прозвучить потужним контрапунктом до промислових машин. І переможе.Саме з цього приміщення в кінці 19 століття Київ отримував електричне світло. І саме в цьому приміщенні сьогодні на всю Європу спалахне магічне сяйво жіночої краси.Наші моделі – жінки, яких люблять. Вони і правда сяючі й незвичайні – немов під шкірою спляче сонце. Ви самі побачите це на показі.А заслуга – бренду вишуканої білизни DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк).Феноменальна працездатність, любов до краси і неймовірне вміння відчути потреби кожної жінки, побачити і створити індивідуальний акцент для кожної, розкрити та піднести її, зробити єдиною і неповторною – це дизайнер Ольга Ігнатюк та її бренд DEW.Ольга ніколи не зупиняється на досягнутому, а про справу свого життя говорить: «У цьому бізнесі ви повинні працювати 24 години на добу і при цьому жити 300 років».

Розкішні твори DEW by Olga Ignatyuk (Ольга Игнатюк) створено вручну, за високими стандартами та технологіями, а команда бренду має за честь обрамляти красу кожної жінки, показати її унікальність та красу.Революція краси від DEW by Olga Ignatyuk та міжнародного агенства Kuzmenko Pr&Events – в Києві!

Не пропустіть!
За участю:

 DJ Joe Frattin (Italy Venice)

DJ Mario Kassar (Ukraine Kharkiv) DJ Vikio (Ukraine Mukachevo)

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».