У Києві відбувся міжнародний ESTHETIC BEAUTY FORUM

На майданчику міжнародного ESTHETIC BEAUTY FORUM, що пройшов 25 листопада в Pochayna Event Hall, власники, менеджери, фахівці клінік естетичної медицини і салонів краси, а також інвестори обговорили актуальні тренди і завдання галузі на 2022 р.

Основною тематикою конференції стали технології в естетичній медицині, нові продукти, обладнання та практичні напрацювання та інноваційні методики.

Учасникам форуму були представлені найбільші наукові досягнення, які будуть масово застосовуватися вже найближчим часом.

В рамках ділової програми заходу пройшло обговорення важливих питань: найбільш ефективні стратегії, які дозволять досягти успіху підприємцю; проблематика, пов’язана з сучасним станом ринку косметичних і супутніх послуг.

Форум було поділено на дві частини: виставку та конференцію. Поважними гостями заходу стали відомі косметологи та медичні працівники, медичні та косметологічні центри. 

В рамках ділової програми заходу виступили більше 20 спікерів, а виставкова зона представила понад 30 компаній.

Модератором та одночасно спікером другого блоку стала засновниця і шеф-редактор 1-го блог журналу України Lucky Ukraine, телеведуча, медійна персона, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості Олеся Тарасенко. Вона виступила із актуальною доповіддю на тему “Роль санаторно-курортного лікування у відновленні здоров’я та краси”.

Спікерка актуалізувала увагу учасників форуму на тому, що санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціальної політики та, зокрема, має величезний потенціал у справі підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я, як цілої нації, так і краси кожної людини. 

На всіх гостей чекали презентації інноваційних технологій та обладнання і традиційний нетворкінг з експертами.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.