Emil Khachaturian презентує свій перший інструментальний альбом із оригінальною назвою “Intimate”.     До альбома увійшло 8 композицій і вже доступний на всіх цифрових платформах: Apple Music, Spotify, SoundCloud та ін. 

Для шанувальників маестро – це довгоочікуваний альбом! Окрім відомих творів, що полюбилися широкій публіці, до альбома увійшли абсолютно нові, неймовірні за красою композиції у виконанні музиканта. Emil Khachaturian у минулому офіцер Збройних Сил України, а нині успішний музикант. Його працьовитості можна лише позаздрити. Він впевнено та стрімко завойовує світ шоу бізнесу.  Акустичний альбом «Intimate» вийшов легким, чарівним, що дозволяє відірватися від метушні та розслабитися. Унікальність альбому ще й у тому, що записувався він не на дорогій модній звукозаписній студії, а в тихій домашній обстановці з гарним студійним звуком під чуйним керівництвом звукорежисера Світлани Фалій.

Зі слів самого композитора, так як в альбомі звучить тільки гітара, без додаткових музичних інструментів, з’явилося бажання дати назву “Intimate”, що означає в перекладі на українську -інтимний. В результаті вийшла така щира розмова зі слухачем. Вісім композицій, вісім різних прожитих історій, які відобразились у цій музиці.

В 2020 році його треки зазвучали на багатьох радіостанціях світу. У минулому році Еміль презентує нові кліпи, бере участь у Міжнародних музичних конкурсах, виборює вищі нагороди: багаторазовий володар Гран-Прі, Лауреат 1 ступеня.  

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.