Конференція + інноваційна виставка + інтерактив в одному заході? Легко!

Асоціація EASE запрошує провести насичений день, присвячений темі Marketing & Sales Management в IT.

«Я хочу, щоб резиденти EASE і запрошені гості взяли максимум від цього дня. Відвідали стенди на виставці, поспілкувалися з власниками та розробниками самих технологічних продуктів, дізналися про нові розробки. Впевнена, після EASE Business Day з’являться круті колаборації та спільні ідеї. Ну і наша освітня частина. У будь-якому IT-бізнесі головними складовими є маркетинг і продажі, тому що саме вони приносять прибуток. Тренди часто змінюються, не завжди можна самостійно стежити за ними. Тому у гостей буде можливість дізнатися актуальну інформацію з перших вуст. Від тих, хто розбирається — розповідає CEO «Європейської асоціації програмної інженерії» EASE Любов Мочалова.

На гостей чекає:

✅ Штаб-квартира інновацій — гігантський агро дрон, сонячні панелі, космічний робот-павук, робот-офіс-менеджер, голограми, мультимедійна міні-статуя. А ще можливість познайомитися з їх творцями.

✅ Штаб-квартира знань — можливість дізнатися про останні розробки в маркетингу та сейлз-менеджменті, яких ви не знайдете у інфо циган. А ще ви будете відразу ж застосовувати отримані знання на практиці — кейсові завдання, командні ігри та батли — all-inclusive.

Нішеві спікери індустрій:

– Олексій Хохлов (GOMARKETING)

– Владислав Савченко (EASE)

– Вадим Марценко (Martsenko Sales)

– Віктор Забоенко (SAGA Development)

– Юрій Гладкий (Grape)

– Павло Карташов (USF)

– Валерія Заболотна (Academy DTEK)

– Тетяна Шерман (Academy DTEK)

✅ Штаб-квартира спілкування — особисте знайомство з спільнотою власників ІТ та інноваційного бізнесу.

Дата: 18.09

Час: 10:00-17:00

Локація: Academy DTEK (вул. Дорогожицька, 3, корпус В12)

Деталі заходу: https://it-ease.com/uk/event

Квитки: https://bit.ly/3jS0B7g

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».