LUCKY UKRAINE
В перший день на Ukrainian Fashion Week #noseasonsept2021 свою колекцію представив бренд DZHUS

Irina Dzhus іронізує в рівній мірі щодо вкорінених стереотипів про людську зовнішність і гіпертрофованого оптимізму нових трендів. Дизайнер пояснює, що її бренд зіставляє емансипацію з культом тіла в символічних сексуалізованих силуетах гротескних пропорцій. Ексгібіціонізм співіснує з интроверсіей в закритому одязі, що проявляє анатомічні стилізації під час трансформації.

Серед кольорів колекції бренду DZHUS переважав білий, чорний, молочний

Дизайн комірів і кишень апелює до форми грудей, тоді як гофровані капюшони, що нагадують перуки, є алюзією на одержимість масової культури волоссям.

DZHUS розбирає на складові традиційні лекала, які забезпечують посадку по фігурі, і інтегрує їх впізнавані елементи в деталі одягу, в свою чергу модифікується в сумки і головні убори. Затишні штани-оверсайз DZHUS за секунди перетворюються в екстравагантну сукню, а архітектурна спідниця, складаючись, трансформується в величезний шопер.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko
Технічний редактор Евгений Несин
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».