У середу, 4 травня, київське «Динамо» провів черговий матч у рамках благодійного турне “Match for Peace! Stop the War” («Матч за Мир! Зупинимо Війну!»).

Суперником «біло-синіх» був багаторазовий чемпіон Швейцарії – «Базель». Перед виїздом на гру до нашої команди завітали до готелю близько сотні українських біженців – жінки та діти. Співвітчизники фотографувалися з футболістами та президентом клубу Ігорем Суркісом, динамівці, у свою чергу, із задоволенням роздавали автографи.

Маленькі вболівальники підготували для динамівців сюрприз – заспівали пісні, а також подарували кожному футболісту підписаний пакетик із горіхами. Один із хлопчиків настільки розхвилювався, що заплакав і не хотів відпускати команду на гру.

Отримані емоції під час зустрічі дали динамівцям додаткову мотивацію перед майбутнім матчем.

Організатор зустрічі:

«Help Ukrainian Mother’s»

Інформаційна підтримка:

Lucky Ukraine 

VIDNOVA Ukrainian Swiss Women Foundation

За інформацією Олеся Тарасенко

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».