9 січня у Київській консерваторії ім. Чайковського відбувся великий різдвяний концерт благодійного творчого проєкту «Дует із зіркою»

Мета проєкту-соціалізація дітей з особливими потребами. Він об’єднує зусилля засновників проєкту,зірок української естради,усіх небайдужих особистостей та соціально відповідальний бізнес,щоб звернути увагу на найвразливіші версти населення,які потребують підтримки і допомоги.

З дітьми на одній сцені заспівали зірки українського шоу-бізнесу:
Павло Зібров, Анатолій Гнатюк, Laud, Анна-Мария Опанасюк, Співачка МЯТА, Алексей Сагаловский, ILLARIA, Eugenia Scarlett, Ilchi, Ксанти Ксанти, Борислава Белоцерковская, Ладислава Любимова, Едуард Чорнобровий, Мизрах Игорь, Алла Попова, Leks, Brassers band.

Благодійний вечір провели Андрей Джеджула і Маша Данілова

«Цей благодійний проєкт -дійсно потужний спосіб соціалізації дітей з особливими потребами.Саме на нашому проекті діти вчаться спілкуватися один з одним ,а також мають нагоду продемонструвати свої творчі досягнення» -заявила Оксана Данилова, директор проекту, телепродюсер.

Офіційні партнери:

Aggr university
Animal park
Aqua melan
Art liga beauti stars team
Becker
Cl-Ukraine
Gakal medical
Gali-Leo Martin Ukraine
Fitness by Greak
I-dolina
ITTA
Lana Steshenko
KievArtMusic
Naomi club
Organic beauty
Pavel Andriushchenko
Reclam effect
Salerm
Lucky Ukraine
Vital ice cream
Керолайт
Лайм
Логос
Лілія Олейнік
Мрію жити
Оболонь
Творчі діти
Школа джазового та естрадного мистецтв

8 Канал
AUTO lady
Brava Production
CosmoLady
ECOTV
ENJOYING Club
Fashion star
Happy Star
InRating
Light 4B$
Media Light Group
MUZVAR
UA Суспільне Мовлення
Ukrainian People
Интересные люди
Апостроф
IНТЕР
КИЇВ телекомпанія
Однокласник
Тайны звёзд

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Головний редактор Irinka Savenko
Креативний редактор Мурза Чикало
PR Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».