На закритій для пасажирів станції метро “Майдан Незалежності” 8 липня пройшла презентація благодійного проєкту “Діти. Війна. Майбутнє.” — виставки малюнків, створених дітьми під час війни в Україні.

Проєкт ініціював Міжнародний благодійний фонд Future for Ukraine, щоб звернути

увагу на проблеми дітей, які постраждали внаслідок війни. Частина малюнків створені дітьми-сиротами, які втратили батьків впродовж останніх 3-х місяців, частину надали партнери фонду, проєкт “Мамо, я бачу війну”.

“Запрошую всіх киян і тих, хто відвідує столицю, прийти на виставку на “Золотих воротах” і подивитися, як діти бачать цю війну. Це — діти з територій, які наразі окуповані. Це — діти, які сьогодні перебувають у зоні можливого або триваючого конфлікту. Це — діти, які зараз тут, у Києві, кожного ранку чують сирени. Діти, які втікали разом із мамою до Польщі або Німеччини. Повірте, всі вони є травмованими. Вони — діти війни. Вони тепер страждають від енурезу, безсоння, розчісують своє тіло до крові. Вони не мали би її бачити, але вони її переживають”, — розповіла співзасновниця та віцепрезидентка FFU Олена Сотник.

Протягом наступних десяти днів експозиція розташовуватиметься у верхньому вестибюлі станції метро “Золоті ворота”.

“Валерія з Херсону намалювала прекрасні українські соняхи, але під ними чорним написано “Скоро посівна”. Дівчина розуміє, що росія прямо зараз випалює наші поля та нашу землю”, — додала співзасновниця фонду.

Future for Ukraine (“Майбутнє для України”) — міжнародний благодійний фонд, створений українцями для українців. Організація об’єднує волонтерів і фахівців, неурядові організації та представників бізнесу по всьому світу, щоб підтримати потерпілих від війни в Україні. Фонд зосереджує свою роботу на допомозі тим, хто цього потребує найбільше — пораненим у війні українцям, медичним та соціальним установам, а також дітям, які постраждали внаслідок війни.

“Мамо, я бачу війну” — проєкт підтримки дітей України від представників креативного та цифрового сектору. Проєкт створює найбільший у світі маніфест-колаж із дитячих малюнків про війну в Україні, який залишиться назавжди в мережі “Інтернет” за допомогою технології NFT. Фотоколаж буде виставлений на міжнародний благодійний цифровий NFT-аукціон. Кошти від нього перерахують у фонд гуманітарної допомоги дітям, які постраждали від війни.

Від Ксенія Тейлор

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі. Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч. Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів. Founder Best Taylor Company.