Святкуємо Всесвітній День донора разом!

🗓 Коли: 13 червня о 17:00

Де: Klitschko Expo (НСК “Олімпійський”, вул. Велика Васильківська, 55)

Раді будемо зустрітися з вами на святковому заході, приуроченому Всесвітньому Дню донора.
На вас гостей чекає просекко, фуршет, приємна музика і розкішний вид на вечірній Київ. 🥂

«Донорський причал» – це перший в Україні культурний захід, який спрямований на те, щоб сформуванні ком’юніті активних донорів та їх друзів.
Хоча по суті – це маніфест вдячності за те, що ви – дорогі донори, – були з нами весь цей час і своїми добрими вчинками торкаєтесь сердець і даруєте надію на життя тим, хто цього так потребує.

Ведучий заходу – Денис Денисенко

На заході донорів прийдуть привітати відомі виконавці: Андрій Кравченко, Софія Єгорова, Смаль Ярослав, Вовчук Катерина, Олег Корбан-Далас, Хена, Єгор Грей, Марі Пежо та Галина Солодка, Miss Iris та Ami.

Музичну атмосферубуде створювати DJ James Edonu

Партнери церемонії:

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців санаторно-курортних та оздоровчих закладів; краще видавництво “Саміт-Книга”, Perrier – мінеральна вода натуральної газації з самої Франції; імпортер елітних алкогольних напоїв Almatera; молодий бренд Courage що включає нові розробки догляду за тілом та нігтевою естетикою; компанія LR Health&Beauty – лідер Алла-Анастасія Розумовська; компанія Natural Melanin Ukraine; консалтінгова агенція “Успіх без кордонів”, дизайнер Олена Ємельянова; Клуб успішних жінок (Київ); ТОВ “Холдінг НАС”; страхова компанія Spare; м’ясні продукти “Бащинський”, Благодійний фонд “Фонд культурні іновації”

Медійні партнери:
ТВ: 33 канал, АллатРа ТВ
Журнали та онлайн-видання: журнал Super Lady, Кореспондент, LuckyUkraine, VTrendi, Tut-Ua.com, StarBrothers, Studioofmydreams, Spy Fashions тощо

Фотозвіти від кращих фотографів Києва.

Вхід безкоштовний за запрошеннями

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».