DOMANOF вшанував боротьбу українських жінок проти вторгнення кейпом МАМА

Український бренд одягу DOMANOF створили кейп, присвячений постаті мами та її ролі у протистоянні російському вторгненню в Україні. Виріб увійшов до нової осінньо-зимової колекції 2022-2023 та отримав назву МАМА.
Кейп символізує шану українським матерям та відзначає кладний шлях сучасних жінок, які виховують дітей у війні, чекають синів із фронту та захищають українську незалежність у рядах ЗСУ та добровольчих формувань.


Новим елементом колекції DOMANOF також вшановує пам’ять матерів, які стали жертвами насилля російських військових на тимчасово окупованих територіях, а також у межах вільних від окупантів областей внаслідок ракетних обстрілів, нанесених загарбниками.
Елемент верхнього одягу створений з натурального льна та прикрашений вручну вишитими нитками жіночими іменами, унаслідок чого кейп окрім практичної функції виконує символічну, уособлюючи меморіал, на якому викарбувані імена героїнь. Колір ниток, якими увінчані імена, – червоний та чорний – був обраний не випадково.
Обігруючи текст пісні “Два Кольори” авторства українського шістидесятника Дмитра Павличка “Червоне – то любов, а чорне — то журба”, дизайнери DOMANOF упевнені, що протягом цієї
війни любов та журба ідуть пліч-о-пліч, а також додають: “Ми хочемо, щоб у кожної дитини була мама, яка любитиме її, житиме, і обов’язково повернеться додому”.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.