Для діток-переселенців провели майстер-клас із писанкарства

З ініціативи Департаменту «Секретаріат ради» Львівської міської ради перед Великоднем для дітей, які вимушено переїхали із Харкова, Ірпіня, Сіверодонецька, Авдіївки та інших міст влаштували майстер-клас із писанкарства.
На ньому діти розфарбовували писанки, малюючи на них символи української нації: герб, прапор, гасло «Слава Україні». Адже саме вони творять українську державу та дають їй силу перемогти зло.

Такий майстер-клас для дітлахів провела керівниця художньо-образотворчої студії Палацу культури ім. Гната Хоткевича Галина Якубишин.

«Мої чудові Українці! Ви завжди прекрасні у творчості. Я дуже вдячна Департаменту «Секретаріат ради» за запрошення, за бажання творити, за тепло рук і сердець. Поки є культурна пам’ять народу, його бажання творити, доти існує нація, країна, культурна спадщина та історична пам’ять», – сказала вона під час спілкування з малюками.

На волонтерських засадах до заходу долучилося дуже багато спонсорів: ринок «Шувар» надав усі необхідні матеріали для нашого заходу, Split Club Lviv – смачнючі пасочки для діток, магазин АНТОШКА – сертифікати у перукарню, видавництво “Свічадо” – книжечки та журнали, KLEI – патріотичні наліпки, Gogodza.candy – натуральні цукерочки із фруктами, а також бренд одягу VOVK – чудову хустину для керівниці художньо-образотворчої студії Палацу культури ім. Гната Хоткевича Галини Якубишин.

На згадку про спільну зустріч дітки отримали смачні пасочки та подарунки від спонсорів. Поки діти плекають українські традиції, то нація наша незнищенна!

Слава Україні! Героям Слава!

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.