Запрошуємо представників ЗМІ на відкриття виставки дитячих малюнків, що були створені дітьми під час війни.

Презентація проєкту ЗМІ відбудеться 8 липня на станції метро “Майдан Незалежності”, яка закрита для пасажирів на вхід і вихід.⠀

Програма відкриття:

10:45-11:00 – Реєстрація

11:00-11:15 — Офіційне відкриття виставки

11:15-12:00 — Пресконфренція

З 9 по 17 липня проходитиме благодійний проєкт “Діти. Війна. Майбутнє” — виставка дитячих малюнків, створених під час війни в Україні.

Протягом десяти днів експозиція з 300 дитячих малюнків буде розташована у верхньому вестибюлі станції метро “Золоті ворота”.  

Проєкт ініціював Благодійний фонд Future for Ukraine, щоб звернути увагу на проблеми дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Малюнки для виставки надав проєкт “Мамо, я бачу війну”, який створює колаж з дитячих творів для благодійного NFT-аукціону та цифровий музей.    

Акредитація ЗМІ проводиться до 6 липня, 16:00.

Для отримання акредитації, заповніть, будь ласка, форму. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfMbHUw3LPVDgtB7nNYK0kjc9-lCk5oroiJYo8mbuRvn73HOg/viewform  

Важливо!   Журналісти повинні мати акредитацію Збройних Сил України. Її можна отримати за посиланням: https://kyivcity.gov.ua/dlya_zmi/poryadok_akreditatsi.html.  

За додатковою інформацією звертайтеся за контактами: Анастасія Польська, a.polska@ffu.foundation

Від Ксенія Тейлор

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі. Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч. Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів. Founder Best Taylor Company.