Екс-солістка гурту «Гарячий шоколад» та телеведуча Music Box UA, після абсолютної мовчанки та пережитих особистих драм повертається до музичного простору з дебютним хітом! Її потужний голос та впертий характер сплелися воєдино у треку під назвою “Ти не номер один”.

Sofo, а саме такий псевдонім обрала екс-солістка «Шоколаду», повністю змінивши концепцію та якість вокального матеріалу. Відкривши в собі талант сонграйтера, у дебютному сингл вона відверто говорить зі слухачем «гострою» римою з яскравою самоіронією.

Сингл «Ти не номер один» – перша робота Sofo як автор і сольний виконавець з новим змістом, в якому простежується чіткий меседж усім жінкам «Не поклонятися нарцисам чоловічої статі, а любити і взаємно».

«Я зациклена на творчості та сольній кар’єрі в шоу-бізнесі, ніколи сама не шукала романтичних почуттів, а все, що відбувалося, здебільшого з ініціативи не моєї, але у продовженні з глибокою віддачею та переживаннями з мого боку.

Я забула про музику в ім’я кохання, але іронія в тому, що саме кохання повернуло мене до того, від чого я відмовилася і чому присвятила своє життя з раннього дитинства, а в результаті відкрила нову музику як композитор.

Співаю про жінок та в кожній пісні розкривається особиста грань кожної з нас та своя особлива історія. To be continued…», – коментує Sofo.

«Ти не номер один» – це початок нової історії, динамічний, трек, що запам’ятовується, де кожне слово, кожна фраза сплетені в синтаксичну цілісність. “Ти не номер один” – це глибокий, об’ємний аналіз поведінки окремих соціальних індивідуумів.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.