Дядько Могилевської навчив її співати вдома

Нещодавно у театрі їм. Лесі Українки відбулася вистава Наталії Могилевської «Я вдома». Підтримати співачку у цей день приїхала її родина – дядько та сестри. Саме про них Наталя згадує у своєму спектаклі, бо з ними вона переживала перші дні війни, ховаючись у гаражі сусіда. 

«Людина, яка за 25 років моєї творчості, навчила тому, що вдома теж можна співати! Мій дядько Юра!», – проголосила глядачам вистави Могилевська та запросила свого дядьку на сцену. 

І допоки лунає тривога, а російськи вороги обстрілюють нашу країну, в гаражі сусіда Наталії Могилевської співають пісні: «Маруся, раз, два, три калина…», «Тече вода», «Чорнобривці». Нагадаємо, що від самого початку війни артистка  залишається вдома у Києві.  Співачка ніколи не нехтує правилами безпеки. У її соцмережах можна побачити відео, які вона знімала з укриття, де перебувала разом зі своїми родичами та близькими. Наразі, артистка активно підтримує ЗСУ, дитячі будинки, які постраждали від бойових дій, а також дає концерти у метро та збирає аншлаги на своїй моновиставі «Я вдома». Наступні вистави відбудуться 12 та 13 грудня. 

Квитки: https://kontramarka.ua/uk/natalia-mogilevska-56999.html

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.