Денис Іваник: «Мої пісні - це частинка української музики»

Денис Іваник 13-ти річний співак зі Львова. Хлопець  з дитинства займається співом. Має найбільшу мрію бути почутим та популяризувати українську музику на весь світ

Коли зрозумів, що хочеш займатись співом?

З самого дитинства я не грався машинками, як всі діти. Мене цікавили мікрофони, музичні інструменти, тому моя любов до музики ще з самого дитинства. Але в 5 років, одного дня, я попросив батьків записати мене у вокальну студію. Коли почав займатися професійно, я зрозумів, що хочу своє життя пов’язати з музикою.

Чи займаєшся  окремо вокалом?

Практикую заняття вокалом разом із викладачкою Ілоною Опікулою у львівській студії вокального мистецтва «Golden Voice».

Які  в тебе ще хобі окрім співу?

Раніше займався плаванням, але наразі окрім співу у мене немає ніяких хобі. Хоча в майбутньому планую записатися на уроки фортепіано.

Які предмети найулюбленіші у школі?

У школі мені подобається вивчати англійську та німецьку мову, так як я взагальному дуже захоплююсь вивченням іноземних мов.

Як сприймаєш онлайн навчання? Чи хотілось би перейти знову на очну форму?

Однозначно очне навчання мені подобається більше. Це живе спілкування з друзями і очне навчання впливає на мене набагато краще.

Де хотів би навчатись після школи?

Після школи планую поступати в музичний коледж.

Як ти можеш описати свої пісні та що б хотів донести до своїх слухачів своїми піснями?

У мене є дуже велика ціль. Я хочу бути почутим! Адже мої пісні- це частинка української музики. І я дуже хочу її популяризувати. Адже про ці події, які зараз відбуваються у нашій країні, має почути весь світ. Одна з моїх пісень має дуже великий зміст. І саме цю пісню має почути кожен!

https://instagram.com/denys_ivanyk?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.