Vlad Darwin та Ukraine Alive 2022 піснею оголосили збір коштів на 1000 бронежилетів для українських військових! (Фото + Відео)

Автор та виконавець Влад Дарвін об’єднався з волонтерською організацією Ukraine Alive 2022, щоб допомогти зібрати кошти на 1000 бронежилетів для захисників України. Про початок збору артист оголосив в оригінальний спосіб — випустивши нову пісню «З Україною разом». Новий сингл артист присвятив усім українцям, що роблять спільний вклад у перемогу України у війні з РФ.

«Цією піснею я хочу допомогти волонтерам Ukraine Alive 2022 зібрати кошти на 1000 бронежилетів для українських воїнів. Якщо вам сподобається пісня, будь ласка, зробіть свій внесок на будь-яку комфортну для вас суму, навіть найменшу!» — просить автор.

Також Vlad Darwin представив лірик відео на пісню «З Україною разом», до якого увійшли кадри хроніки подій в Україні, історичних перемог і досягнень та кадри роботи волонтерів.

Дивіться прямо зараз З УКРАЇНОЮ РАЗОМ https://youtu.be/EV-3Hgue7jw

Щодня Влад буде інформувати у своїх соцмережах про збір коштів.

Посилання, щоб зробити внесок на бронежилети: https://www.liqpay.ua/en/checkout/card/i82752007113

Більше 300 якісних бронежилетів вже передано захисникам України дякуючи донорам та волонтерам Ukraine Alive. Київська волонтерська організація #Ukraine_Alive_2022 працює з перших днів війни в Україні. Вона об’єднала успішних підприємців та їхні команди.

Більш детально про діяльність волонтерів можна дізнатися на сторінках у соц. мережах та на сайті:

https://www.instagram.com/ukraine_alive_2022
https://www.facebook.com/UkraineAlive2022

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».