1 травня 2022 року 75 українських біженців, що проживають в Швейцарії, відвідали дитячий парк розваг CONNY-LAND Bodensee Freizeitpark CH-Lipperswil. Один із найкрасивіших парків розваг в Європі. Connyland пропонує своїм гостям захоплюючі шоу, які надихають і молодих, і дорослих.

В умовах війни сім’ї не можуть створити середовище, сприятливе для розвитку дітей. Коли батьки емоційно постраждали від війни, це змінює їх здатність належним чином піклуватися про своїх дітей. Тому саме такі ініціативи, які направленні на відновлення емоційного стану дитини в родині через розваги, емоції, ігри, дає дуже сильне психологічне відновлення.

Соціальна відповідальність бізнесу – запорука успішного розвитку. Саме за цей неймовірний уїк-енд в дитячому парку батьки та діти завдячують Індустріалбанк! 🫶 Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дітей і розуміння непересічної важливості дозвілля, як першої сходинки освіти майбутніх громадян.

«Мені дуже сподобалися американські гірки, це неперевершені враження. Я вперше була в подібному парку і щиро дякую за запрошення! Я на день забула про телефон, де постійно переглядала страшні новини з України», – зазначила Ліза (16 років, біженка з Києва).

«Атракціони були супер! Водяні гірки та машинки – ще крутіше», – Тімур (10 років, біженець з Сум).

Родини насолодилися унікальними виставами та захоплюючими розвагами.

За інформаційної підтримки:
🔹Lucky Ukraine
🔹VIDNOVA Ukrainian Swiss Women Foundation.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».