Ксенія Тейлор

TaylorKseniya

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі.
• Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч.
• Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів.
• Founder Best Taylor Company.

Ксенія Тейлор керує BestTaylor Company з 2004 року. За цей період успішно проведено понад 900 тренінгів, лекцій, семінарів у різних галузях бізнесу та особистісного зростання. Особистий коучинг та психотерапію успішно пройшли понад 950 людей.

Автор книг: «Професія – СПІКЕР», «СТВОРИ СЕБЕ», «Всесвіт як Гугл», «Виступ Переможця», «Чарівні Пігулки або Прості Алгоритми Життєвого Успіху», «На Грані Віків», «У тренді Щаслива Жінка», «Час Сильних Особистостей». Готуються до друку дві нові книжки. Книги письменниці перекладені англійською мовою та їх читають у всьому світі.

Понад 40 експертних статей, наукові розробки в галузі психотерапії та квантової психології, створення інноваційного методу у психотерапії та навчальних курсів.

Ефіри на радіо та сюжети на телебаченні як експерт (Телеканал «Україна», «33 канал», «АлатраTV», «Новий Канал», СТБ, Maxxi TV, НЛО tv, Bam.Bar.Bia.TV, 36,6TV, радіо Промінь, радіо “Голос Столиці”, радіо “Свобода”, “Кордон.ua” та ін.). Ведуча власної авторської програми #МирБезГраниц на телеканалі Телевсесвіт.

✔Премія ТОП 100 Видатних Жінок України. Національний рейтинг. Номінація “Бренд Року”
✔Премія “Літературний Олімп”. Номінація «Письменник року» 2020
✔Ім’я Ксенії Тейлор занесено до книги «Видатні Українці»

Посилання на соціальні мережі
Facebook https://www.facebook.com/kseniya.taylor/
Instagram https://www.instagram.com/kseniya_taylor_

Культура і мистецтво

Новорічний вогник на телеканалі “Прямий”

1-блог журнал в Україні Lucky Ukraine був гостем на зйомках Новорічного Вогника на телеканалі “Прямий” Так створюється магія телебачення. Дуже цікаво бути присутнім на створенні

Стиль життя

Когда ЭКОЛОГИЯ начинается в голове

Что только не говорят сегодня в теме, связанной с экологией, с защитой окружающей среды. Кто-то утверждает, что проблемы загрязнения планеты не существует, а все, кто

Стиль життя

На качелях предновогоднего настроения

Новый Год к нам мчится, скоро все случится… именно в таком настроении предвкушения праздника мы находимся весь декабрь. И становится больно и обидно, когда ничего

Стиль життя

Beauty-бранч Queen’s & Blogger

До цього заходу легко можна застосувати слово «розкішний», тому що було справді розкішним є все: і гості, і частування, і напої, і спікери, і ресторан,

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian