Ксенія Тейлор

TaylorKseniya

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі.
• Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч.
• Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів.
• Founder Best Taylor Company.

Ксенія Тейлор керує BestTaylor Company з 2004 року. За цей період успішно проведено понад 900 тренінгів, лекцій, семінарів у різних галузях бізнесу та особистісного зростання. Особистий коучинг та психотерапію успішно пройшли понад 950 людей.

Автор книг: «Професія – СПІКЕР», «СТВОРИ СЕБЕ», «Всесвіт як Гугл», «Виступ Переможця», «Чарівні Пігулки або Прості Алгоритми Життєвого Успіху», «На Грані Віків», «У тренді Щаслива Жінка», «Час Сильних Особистостей». Готуються до друку дві нові книжки. Книги письменниці перекладені англійською мовою та їх читають у всьому світі.

Понад 40 експертних статей, наукові розробки в галузі психотерапії та квантової психології, створення інноваційного методу у психотерапії та навчальних курсів.

Ефіри на радіо та сюжети на телебаченні як експерт (Телеканал «Україна», «33 канал», «АлатраTV», «Новий Канал», СТБ, Maxxi TV, НЛО tv, Bam.Bar.Bia.TV, 36,6TV, радіо Промінь, радіо “Голос Столиці”, радіо “Свобода”, “Кордон.ua” та ін.). Ведуча власної авторської програми #МирБезГраниц на телеканалі Телевсесвіт.

✔Премія ТОП 100 Видатних Жінок України. Національний рейтинг. Номінація “Бренд Року”
✔Премія “Літературний Олімп”. Номінація «Письменник року» 2020
✔Ім’я Ксенії Тейлор занесено до книги «Видатні Українці»

Посилання на соціальні мережі
Facebook https://www.facebook.com/kseniya.taylor/
Instagram https://www.instagram.com/kseniya_taylor_

Здоров'я і подорожі

Психотравма війни та її наслідки

Сьогодні в Україні немає жодної людини, яка б не постраждала від війни та її наслідків. Усі ми зараз так чи інакше переживаємо психологічну травму. І

Анонси

У Львові створять безкоштовний розвиваючий хаб для дітей із розладами аутистичного спектру.

Станом на 1 серпня, у Львівській області офіційно зареєструвалися 245 тисяч внутрішньо переміщених осіб. З-поміж них майже 750 дітей з аутизмом. Вони потребують допомоги —

Культура і мистецтво

Florence + The Machine виставив на продаж оригінальний журнал із фото довоєнного Києва

Гурт пожертвує виручені кошти фонду для допомоги українцямВідомий британський гурт Florence + The Machine виставив на продаж невеликий фотожурнал Lace Monsters Zine “A fairytale in

Культура і мистецтво

“Як діти бачать війну”: у Київському метрополітені відкрилася виставка 300 дитячих малюнків, створених під час війни

На закритій для пасажирів станції метро “Майдан Незалежності” 8 липня пройшла презентація благодійного проєкту “Діти. Війна. Майбутнє.” — виставки малюнків, створених дітьми під час війни

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian