У четвер о 9.30 голова парламенту Роберта Метсола передасть ключі від будівлі Station Europe української організації громадянського суспільства Promote Ukraine.

Для підтримки українського громадянського суспільства Європейський парламент надасть у розпорядження громадської організації “Просування України” цілий поверх у будівлі Station Europe у Брюсселі, старого вокзалу, розташованого на площі Люксембург, навпроти будівлі Європейського парламенту.

Президент Європейського парламенту Роберта Метсола заявив: “Ми хочемо зробити все, що в наших силах, щоб підтримати українців, чия мужність вражає нас. Надання цього простору для української боротьби – це конкретний акт солідарності”.

Це приміщення використовуватиметься для координації дій українського громадянського суспільства (організація демонстрацій, прес-конференцій тощо) та надання психологічної та адміністративної підтримки біженцям з України, які прибувають до Бельгії (пошук роботи, реєстрація в муніципальних установах).

Наталія Мельник, координатор українського громадянського суспільства, та Марта Барандій, засновник НВО “Просування України”, візьмуть участь в інавгурації завтра разом із президентом Європейського парламенту.

Будівля буде надана у розпорядження центру громадянського суспільства до 30 червня, з можливістю продовження терміну користування.

Юрі Лаас, Прес-секретар Президента

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian