Міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб Business Woman Club відсвяткував першу річницю з дня свого заснування. Захід відбувався за участі учасниць Клубу, партнерів, високопосадовців, дипломатів іноземних країн та друзів.

Учасниць привітали ментори, зокрема президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук, Посол Південно-Африканської Республіки Андре Йоганнес Хруневалд, власник групи компаній FGK Financial Group Сергій Позняк і монах Шаолінського монастиря Андрій Старовойт.

Також під час заходу представили й офіційно прийняли в BW-Club 6 нових учасниць: віце-прем’єр-міністерку з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольгу Стефанішину, голову Держагентства розвитку туризму Мар’яну Олеськів, директорку БО «Міжнародний жіночий клуб міста Києва» Крістіну Грюневальд, власницю туристичної агенції Аллу Шаповалову, директорку Інженерно-технічного центру «Сучасні Технології Безпеки» Дар’ю Живицьку та власницю консалтингової компанії «Soloha» Лідію Алієву.

В рамках глобальної екоініціативи «Greening of the Planet» на заході учасниці та ментори Клубу висадили липу, яка є символом жіночності, м’якості і ніжності, а також встановили рекорд України! Щоб підтримувати культурні цінності, учасниці із 50 коржів та 50 літрів вершкового крему, склали медовий торт. Допомагала у становленні рекорду кондитер з Житомира Ольга Сердюкова. Представники Книги рекордів України зафіксували: висота виробу – 27 см, ширина – 120 см.

Під час заходу також відбулася презентація нового номеру журналу “Business Woman”. На обкладинці нового примірника Голова Кіровоградської ОДА – Марія Чорна.

Президентка Клубу Ганна Крисюк ділиться: «Для нас рік промайнув, як один місяць. Ми знайшли нових друзів, партнерів, багато чого навчилися. Зрозуміли наскільки важливо вчитися і ділитися та об’єднувати людей. Ми пишаємося успіхами і досягненнями наших одноклубниць, які допомагають об’єднувати людей, знаходити рішення для глобальних викликів та інноваційні методи ведення бізнесу. У нашій єдності наша сила. Я дякую кожній учасниці, всім партнерам і менторам. Дякую за підтримку в організації сьогоднішнього заходу БК «Шобелі», металургійному заводу «Тін Імпекс», ягідному розпліднику «Брусвяна», АК «Крупченко» та підприємцю Віктору Козачку. З таким успішним Клубом хочеться летіти у Всесвіт вже сьогодні, творити прекрасне, зберігати нашу планету та залишати для наших дітей хороше, світле, чисте майбутнє».

Довідка.

Сьогодні учасницями Клубу є близько 50-ти власниць і перших осіб середнього і великого бізнесу, політикинь, дипломаток.

Офіційним партнером «BusinessWomanClub» є міжнародна будівельна група компаній Schobeli

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.

1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Фото Евгений Несин

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».