24 березня 2022 року – місяць від початку війни Росії проти України. В цей день в Брюсселі відбувався саміт NATO, G7 та European Parliament, а тисячі українців та людей світу, які проти російської військової агресії приїхали вийти на мітинг проти війни. Серед них були і наші відомі українки.

Місяць мужнього опору українського народу російській військовій агресії, місяць жахливих сцен насильства з боку російських загарбників та місяць обіцянок Заходу допомогти українській армії та підрозділам територіальної оборони зброєю. НАТО, ЄС – досить обіцяти, настав час надати допомогу!

«Ми прибули спеціально до Брюсселя, щоб підтримати ініціативу на підтримку миру в Україні. Звернулися до місцевих ЗМІ та дали інтерв’ю «Очима очевидців», в якому я наголосила, що я мати та мої діти в Україні, тому я прошу і молюся за Мир у моїй країні. У лавах демонстрації я спілкувалися з людьми, обмінювалися інформацією та підтримкою, запрошували приєднатися до каналу «Молитва за Світ», щоб посилити захисне поле України», поділилася з нами Гияновская Алена, відома українська тренер з емоційного етикету, founder Amograce new.

«В рамках мирного протесту відбувся перформенс , який показав як виглядають тисячі загиблих мирних людей», розповіла про події в Брюсселі відома українська художниця Король Татьяна.

Ми просимо країни-члени НАТО та ЄС надати Україні зброю, необхідну для захисту українського неба від російських бомб і ракет, зокрема зенітно-ракетних комплексів середньої та великої дальності.

Ми вимагаємо від Європейського Союзу повністю розірвати економічні зв’язки з Російською Федерацією: кожен євро, що йде в кишеню Кремля, йде на вбивство українських жінок, чоловіків та дітей!

Ми вимагаємо повного нафтогазового ембарго ЄС проти Росії.

Ми вимагаємо швидкого проходження процедури членства України до ЄС.

Ця маніфестація була схвалена бельгійською поліцією.

Всі українці, всі розсудливі та усвідомлені люди світу виступають проти війни в Україні та закликають глав урядів, що входят дл складу NATO, G7 та ЄС, одноголосно підтримати українське населення в їх проханні захисту та домомоги.

Закройте небо над Україною! Зупиніть війну!

Олеся Тарасенко, засновниця Lucky Ukraine, віце-президент з комунікацій World Woman Club Ukraine, голова World Woman Club Kyiv Region

Lucky Ukraine 🇺🇦

Автор Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».

ArabicChinese (Simplified)CzechDutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianPolishPortugueseRussianSpanishUkrainian