На майстер-класі “КрасотаVSнатуральность” зоряний психолог Олена Шершньова розбирала з відомими гостями питання про необхідність пластики і психологічному аспекті, який грає важливу роль в бажанні людей змінювати свою зовнішність.

“Перш, ніж йти до пластичного хірурга, необхідно розібратися в своїх кінцевих цілях. Якщо ви хочете зробити пластику, щоб стати впевненіше, або влаштувати особисте життя, або не відставати від подруг-красунь, то більше користі буде від візиту до психолога. У той же час, якщо у жінки є медичні показання, або вона хоче удосконалити свою зовнішність, не перекладаючи на операцію неадекватних очікувань, то в пластиці немає нічого крамольного. Важливо чути свої справжні бажання, відрізняти їх від нав’язаних суспільством установок (будь то «пластика – це модно» або «пластика – це соромно») і чинити так, як хочеться саме вам “, – прокоментувала Олена.

Примітно, що слова Олени підтвердив пластичний хірург Євген Донець, який в цей вечір консультував гостей за своєю спеціалізацією.

“Я завжди відмовляю своїх пацієнтів від пластичних операцій. Краса повинна бути природною. “, – підсумував доктор.

На майстер-класі були присутні співачка Анна Добриднєва, популярний блогер Міла Кузнєцова, ведуча Раміна Есхакзай і інші зірки.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».