Напередодні 30-ї річниці Незалежності України проект “Місто каштанового щастя” збирає друзів – легендарних та звичайних киян в Музеї видатного українського та єврейського письменника Шолом Алейхема, щоб згадати щасливі історії з життя, заспівати улюблені пісні та розділити між собою святковий настрій.

У бесідах про Київ візьмуть участь Народна артистка України Лариса Кадочнікова, заслужений журналіст України Семен Случевський, письменник Олександр Володарський, історик Юрій Шевела, поет Андрій Пермяков, музикант Дмитро Долгов та багато інших.

Lucky Ukraine – медійний партнер події

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».