У жовтні 2022 року, під час війни, у книгарні «Сяйво Книги» зібралися гості – читаці та прихильники творчості Ксенії Тейлор – на святі народження нової української книги. Це вже 9-та книга письменниці.

1-й блог-журнал в Україні Lucky Ukraine вже багато років співпрацює з Ксенією. Вона завжди у своїх книгах, наукових статтях, виступах підіймає актуальні теми сучасності, які пов’язані з насушними проблемами внутрішнього світу людини.

Свято вийшло чудове. Презентація книги «Час Сильних Особистостей» української письменниці Ксенії Тейлор – це дійсно видатна подія в культурному житті України. Бо такі книги – це не тільки сьогодення, це майбутнє української книжної культури.

Видати нову книгу під час війни – це треба мати дійсно сильний дух та віру в українське велике майбутнє. Ксенія Тейлор – яскрава особистість, талановита, професійна, неординарна. Кожна її книга – це цілий окремий Всесвіт. Тому читачі з нетерпінням чекають на видання нових книг і презентації збирають велику кількість людей. Цього разу також багато прихильників прийшли привітати письменницю з новою книгою та отримати примірник з особистим побажанням та автографом.

На цій презентації було багато і сміху, і сліз. У кожного своя історія, яка пов’язана з війною. Гості ділилися тим, як книги Ксенії Тейлор допомагали в такий складний період життя нашої країни. Також чимало теплих слів було сказано в адресу письменниці.

Книга-звершення “Час Сильних Особистостей”– нове слово у прикладній літературі жанру нон-фікшн. Письменниця вперше так глибоко і так серйозно торкнулася теми людини ІІІ тисячоліття в епоху глобальних трансформацій. Сьогодні, коли в Україні їде війна, людям потрібні нові сенси та нові опори.

Ксенія Тейлор – письменниця, психотерапевт, міжнародний спікер, науковий діяч. За час війни допомогла значної кількості людей в якості волонтера, надаючи психологічну підтримку та психотерапевтичну допомогу. Вона знає, що людям потрібно саме сьогодні.

«Війна змінила кожного із нас. Сьогодні ми інші. Ми сильніші. Ми кращі. Нехай книга «Час Сильних Особистостей» буде на благо тому, хто візьме її до рук, прочитає та застосує у житті.

Я вірю в нашу ПЕРЕМОГУ та розумію, що коли в нашій країні наступить МИР, то всі практики з книги будуть ще більш актуальними. Бо ми прагнемо будувати нову, сильнішу, сучаснішу, усвідомленішу Україну. І все, що в цій книзі написано – важливо та потрібно кожному із нас. Бо вже сьогодні ми дивимося у майбутнє з вірою та новою силою! Ми ПЕРЕМОЖЕМО! Все буде Україна!» Ксенія Тейлор

Наш 1-й блог-журнал в Україні Lucky Ukraine завжди на інформаційній передовій та розповідає вам про найважливіші події в Україні та світі. Ми вітаємо Ксенію Тейлор з виданням нової потужної книги та бажаємо мільйонних екземплярів цієї книги та натхнення на нові книги.

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».