20 червня о 18:00 відбудеться четверта Всеукраїнська церемонія нагородження блогерів в різних номінаціях.


Цього року будуть обрані найкращі блогери в номінаціях «Топ-блогер», «Найкращий експертний блог», «Найкращий lifestyle-блог», «Food-блогер», «Найкращий блогер-телеведучий», «Найкращий зірковий блог» та в інших. Найкращих блогерів обирає аудиторія, яка протягом трьох тижнів голосує за улюблених інфлюенсерів та підтримує їх у номінаціях на сайті blogerzone.com/bloggersawards2021 .
Цього року в номінації потрапили не тільки інстаграм-блогери, а і телеведучі, співаки, зірки. Наприклад, у номінаціі «Накращий зірковий блог» Катя Осадча, Злата Огнєвіч, Леся Нікітюк, Ольга Сумська, Олександр Педан, Юрій Ткач, а на звання «Найкращий блогер-співак» номіновані Артем Півоваров, Анна Трінчер, Jerry Heil, Олег Кензов та інші.
Ведучі заходу: телеведуча та блогер Монро та Катя Краснікова – теле і радіо ведуча, ведуча весільної церемонії в проекті «Одруження наосліп» на каналі 1+1.
Церемонія нагородження відбудеться у Grand Admiral resort&spa. Спеціальні гості: Злата Огнєвіч, Артем Півоваров, Остап Панчішин, Данієль Салем, Богдан Юсипчук та багато інших.
Організатори заходу: Татьяна Савицкая «Tysovka Blogerov» , и Пащенко Елена «BlogerZone”
Дата та місце проведення:
🗓20 червня 2021;
⏰18:00;
🏛Grand Admiral resort & spa, м.Ірпінь, вул.Варшавська, 116.
🎥З питань акредитації ЗМІ:
+380(093) 160 78 64 – Татьяна
tatiana.savitskaa@gmail.com ;
+38(095)228 25 04 – Елена .

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.