Ukrainian Song Project – 2022” відбувся у Польщі

Українська пісня – національний проєкт, який щороку творить нову музичну історію України і несе світові україномовну музику.  

Цей проєкт справедливо називають “Українським Євробаченням”. У попередні роки на масштабній сцені Арени Львів перед тисячами глядачів виступали найвідоміші українські зірки. 

Цьогоріч “Українська пісня” відбулася  всьоме. Але, у зв’язку з ситуацією в Україні, проєкт відбувався у наших побратимів у Польщі, у місті Ґданськ. Місто було обране невипадково. Тому що Ґданськ – місто свободи, а пісні, що звучали зі сцени, несли свободу і світло, а також любов і подяку братній Польщі за неймовірну і безцінну допомогу Україні.

Подія відбулась у чудовій атмосфері. Багато українців та поляків сердечно зустрічали артистів, які дарували всім присутнім свої пісні, пісні, що піднімають наш дух і вселяють віру.  

На сцені перед глядачами виступили українські виконавці:  KAZKA,  Злата Огнєвіч,  Алєксєєв, Арсен Мірзоян, TARABAROVA, TVORCHI, Анна Буткевич, SANSA, Павло Табаков, ведуча Соломія Вітвіцька та інші відомі артисти, які із самого початку війни Росії проти України встали на музичну лінію фронту за допомогою благодійних концертів, виступаючи посланцями патріотизму, духовності та мистецтва.

Цього року проєкт став благодійним. Частина коштів,  зібраних від проведення події та телетрансляції, буде передана дітям, які постраждали від війни і залишилися без опіки. 

Під час заходу відбулася телевізійна зйомка концерту, яку вже за кілька тижнів всі охочі зможуть побачити на топових  українських телеканалах. 

Організатори щиро вдячні всім, за чиїм сприянням стало можливе проведення благодійного проекту і вже готуються до майбутніх мистецьких акцій на підтримку наших захисників та нашої країни. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.