Благодійний аукціон від українських акторів Act Lots розширює географію

Ірландський актор Джек Глісон, відомий як король Джоффрі Баратеон у серіалі «Гра престолів», долучився до благодійного аукціону від акторів України. Зірка передала особливий лот – статуетку короля Джоффрі Баратеона. Більше того, актор особисто вперше приїде в Київ, аби привітати переможця аукціону та поспілкуватись з українцями.

«Я хочу підтримати Україну в їі боротьбі за Незалежність. Тож хочу виставити на аукціон статуетку, виготовлену одним художником в Лос-Анджелесі. Переможцю я особисто підпишу і передам статуетку в Києві, або ж мої друзі вишлють її куди потрібно», – написав Джек Глісон.

На виручені кошти з продажу статуетки придбають тепловізор для 5-го окремого штурмового полку. Знайти сам лот і взяти участь в аукціоні можна на сайті Prozorro

Також до збору грошей на тепловізор для 5-го окремого штурмового полку можна долучитись і відправити донат за реквізитами, які знаходяться у шапці профілю @act_lots в Іnstagram. 

Крім того, в межах свого візиту у Київ, Джек Глісон проведе відкритий захід. В неформальній обстановці зірка поспілкується з українськими акторами, а також вийде на короткий брифінг для представників ЗМІ. 

До того ж, ірландський актор стане головним гостем 17-го кіноінтенсиву з провідними українськими акторами за участі Act Lots. Саме тоді Джек Глістон зможе особисто передати статуетку короля переможцю благодійного аукціону та підписати її.

Захід відбудеться у Києві в Театрі юного глядача на Липках. Початок о 12:00. 

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.