Благодійний аукціон фотографа Ігоря Гайдая на підтримку бійців Азову

Український фотограф Ігор Гайдай проведе благодійний аукціон у просторі виставкового проєкту «Ювілей небайдужості» в Українському Домі біля експозиції власних робіт серії «Разом.UA».

Отримані кошти у повному обсязі будуть передані на лікування поранених азовців, реабілітацію звільнених полонених та допомогу родинам загиблих. Розпорядником коштів виступить Патронатна служба Азова.

Рік тому увага всієї країни була прикута до Азовсталі. Український гарнізон на чолі з Азовом в Маріуполі у повній облозі продовжував битися за місто. Подвиг захисників міста став знаковим моментом нашої історії і важливою віхою війни – Маріуполь відтягнув на себе суттєвий ресурс ворога. Вражаючими були і спроби врятувати гарнізон. Поки одні бойові побратими азовців пробивали сухопутний коридор в оточене місто, інші летіли туди вертольотами крізь російське ПВО і десантувалися прямо в пекельні вуличні бої.

Ігор Гайдай каже: «Про все це ще знімуть фільми, а найбільш унікальне фото азовського братерства – так вийшло – зробив я. Більшої кількості азовців в один час і в одному місці для фото ніколи не збирали. Це було під Маріуполем на базі в Юрʼївці. Хочу, щоб це фото не просто було збережене в історії, але й принесло практичну користь».

В аукціоні візьме участь фото Ігоря Гайдая «Бійці полку АЗОВ. Маріуполь» 2015 року з проєкту «Разом.UA».

Аукціон відбудеться 12 травня о 18:00 в Українському Домі.

Взяти участь в аукціоні зможуть усі зацікавлені.

Ігор Гайдай – фотограф, засновник та співвласник ТОВ «Гайдай студія» та галереї «Камера», автор фотокниг «Українці. Початок третього тисячоліття», «9 місяців + 3 дні», «РАЗОМ. UA». Роботи фотографа були представлені у численних персональних та групових виставкових проєктах в Україні та світі.

Від Савенко Ірина

Савенко Ірина - головний редактор 1-го блог-журналу LuckyUkraine, журналіст, фоторепортер.