Шоу NewBest пройде 21 травня 2022 року на найбільшому відкритому майданчику столиці України.

Би-2 скучили за Україною й мають чим порадувати шанувальників: вони привезуть своє нове шоу NewBest, наймасштабніше і найбільш видовищне в історії гурту. На гостей концерту чекають захоплююча сценографія й світлове шоу, а окрему увагу гурт традиційно приділить топовому, потужному звуку.

Просто зараз ловіть у продажу early birds квитки категорій Silver та Gold за першими, спеціальними супер-низькими цінами!

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».