17 вересня БГ / АКВАРІУМ / Сєва Новгородцев в Pepper’s Club

Культові рок-музиканти ось-ось відсвяткують 50 років творчої діяльності, але досі є неповторними та вражають кожного разу! В живому домашньому форматі пролунають кілька десятків пісень, нетлінні хіти та філософський меседж, яким БГ Борис Гребенщиков щедро ділиться з прихильниками!

В заходу і конферансьє відповідний!
Спеціально до концерту БГ та відкриття Pepper`s Club в Києві легендарний радіоведучий BBC – Сєва Новгородцев. Сева Новгородцев – программа БибиСева
Він знає все про музику та музичних особистостей, має енциклопедичні знання і до цього є захопливим оповідачем!

Ці люди – генії часу, кожна зустріч з ними – це дивовижний досвід. Цей вечір точно потрапить у скарбничку найяскравіших подій!

PR YULA

Фото Евгений Несин
1-й блог-журнал України Lucky Ukraine
Засновник видання Олеся Тарасенко
Lucky Ukraine PR Agency

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».