SpyFashionS x The Best Version Club
Як пройшли покази наймолодшого дизайнера України
BERLIZEVA – молодий український бренд, який вперше представив себе минулої зими на Ukrainian Fashion Week. Історія одягу розповідає про гламурні та елегантні наряди, які підійдуть для вечірок та світських заходів, використовуючи ручну декорацію і рідкісні тканини. Основна ідея бренду полягає в тому, щоб підкреслити найкрасивіші риси дівчини та зробити її неповторною і унікальною.
«Shine from 2000». Існує багато казок і в кожній ми бачимо себе головною героїнею. Колекція дозволяє тобі бути нею у житті. Дизайнер надихнулася 2000-ми зі свого дитинства і захотіла передати емоції, які переживає кожна дівчинка в свої юні роки, граючись з ляльками і уявляючи себе одною з них. Одяг з цієї колекції дозволяє себе відчути гламурною і безтурботною, як в ті часи.

Другою Анастасія презентувала колекцію «Rainy soul», створена разом з одеським ювеліром Агатою Ліла, поєднує в собі три основні тезиси: легкість, прозорість та текучість, щоб максимально передати відчуття дощу, води. Переважають прозорі та блискучі тканини, які доповнені абсолютно прозорим декором та аксесуарами (ручна робота). Бренд хоче показати наскільки людина пов‘язана з навколишнім середовищем і наскільки це прекрасно.
23-го січня в Sky Loft Hotel by Rixwell відбулися покази колекцій дизайнера Анастасії Берлізевої.


Першою гості побачили колекцію:
За музикальний супровід заходу відповідав участник 12-го сезону конкурсу «Голос Країни» Евген Тесленко під творчим
псевдонімом Maugli та ді-джей Забіяка.
Організатори заходу: fashion платформа SpyFashionS та міжнародний бізнес-клуб The Best Version Club

SPYFASHIONS – це платформа, яка створена з метою об’єднати українських дизайнерів, моделей, фотографів, art-особистостей в fashion community, де вони отримують простір для промоушену свого бренду, здібностей, нових знайомств і разом
The Best Version Club – міжнародний бізнес-клуб, який об’єднує підприємців, експертів, лідерів думок, селебріті та осмислених сильних особистостей з різних країн з метою створення креативної атмосфери, в якій кожен зможе знайти підтримку, розвиватися в особистій та професійній сфері та спілкуватися з надихаючими людьми.

Партнер: Vinos de la Luz – міжнародна група виноробень, об’єднаних загальною філософією створення унікальних вин, що відображають характер території.
Генеральний партнер заходу Sky Loft Hotel by Rixwell – готель, котрий підтримує розвиток української індустрії fashion та молодих українських дизайнерів.