До цього заходу легко можна застосувати слово «розкішний», тому що було справді розкішним є все: і гості, і частування, і напої, і спікери, і ресторан, і атмосфера.

29 листопада у ресторані «Буффаліно» пройшов beauty-бранч Queen’s & Blogger. Організували та провели цю подію Асоціація Королєв України (засновниця Ірина Оськіна) та Тусовка блогерів (засновниця Тетяна Савицька)

1-блок журналу України Lucky Ukraine був гостем та інформаційним партнером цього королівського бранча.

Спалахи фотоапаратів, дівчата в коронах, гарні ошатні гості, невимушене спілкування – так починався бранч. На гостей чекали накриті столи з частуванням від ресторану «Буффаліно» та цікава програма.

Гості бранча скуштували неймовірно смачні та різноманітні сири, які виробляє сам ресторан та дізналися про кожен із представлених сирів. Було цікаво. І справді смачно.

Сомельє був неповторний. Дуже цікаво розповів про вина AZNAURI та провів дегустацію. Гості скуштували біле, рожеве та червоне вина. Кожне неповторне зі своєю історією.

Гарні дівчата продемонстрували колекцію Jo Nestle, також гості познайомилися з новим брендом прикрас VESNA.

Майстер-клас від зіркової гості Світлани Вольнової – моделі, актриси, телеведучої, лайф-коуча – був цікавий, веселий та практичний. Тепер кожна гостя бранча знає секрети спілкування з чоловіками та спокуси.

З особливим успіхом пройшов майстер-клас від Олега Філішина – засновника спільноти громадських людей BrandPeople. Багато практичних порад, розбір кейсів.

А також майстер-клас від Тетяни Савицької – засновниці тусовки блогерів – допоміг гостям дізнатися більше про секрети інстаграм.

Наприкінці заходу був сюрприз – розіграш подарунків від партнерів: Sun and Sea, Courage, Oskina Oils.

«Круто, що в Україні відбуваються такі заходи, на яких можна поспілкуватися, зустрітися з друзями, завести нові знайомства, дізнатися багато цікавого та корисного, продегустувати нові вина та насолодитися смачною їжею. Я отримала насолоду від атмосфери, яка панувала на цьому королівському бранчі. Приємне проведення часу і з користю» Ксенія Тейлор (письменниця, психотерапевт, спікер)

1-блок журнал України Lucky Ukraine і надалі буде знайомити читачів із культурним, громадським, науковим, політичним та бізнесовим життям України. Слідуйте за нами.

Від Ксенія Тейлор

ПИСЬМЕННИЦЯ. Автор книг з комунікації, квантової психології, психотерапії, особистісного розвитку, психології спілкування, романів-фентезі. Квантовий психолог. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Психолінгвіст. Сімейний та дитячий психолог. Психосоматолог. Дійсно член Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЄАП). Науковий діяч. Міжнародний СПІКЕР. Автор інноваційних освітніх програм, навчальних курсів з популярної психотерапії, ефективної комунікації, психології спілкування, психології особистості, лідерства, командоутворення, брендингу, особистісного позиціонування, корпоративних тренінгів. Founder Best Taylor Company.