Пам’ятний момент стався після сольного концерту артистки на BAKKARA RIVER PARTY

14 серпня в концертно-розважальному комплексі Bakkara в Києві відбувся грандіозний сольний концерт неперевершеної НаталіїМогилевської. Сцена на воді, кращі хіти легенди, танці під відкритим небом… У цей вечір серця сотень гостей BAKKARA RIVER PARTY билися в унісон зі співачкою.

На концерті Наталія Могилевська з’явилася дуже ефектно. Артистка припливла на яхті, виконуючи «Морские звезды» – одну з найулюбленіших публікою пісень. Зустрічали Наталію бурхливими оплесками! А коли яхта пришвартувався і співачка вийшла до глядачів, вони почали танцювати та співати разом із нею.

Зі сцени BAKKARA RIVER PARTY Наталія Могилевська виконала свої найкращі хіти. Серед них: запальні сингли «Завелась», «Любила» та «Я танцевала», а також зворушливі україномовні треки «Відірватісь від землі», «Місяць» і «Покохала». Крім того, Наталія здивувала публіку чудовими нарядами, прикрашеними кольоровими паєтками. Багато глядачів визнали: артистка виглядала просто надзвичайно.

На цьому сюрпризи вечора не закінчилися! Після концерту Наталія Могилевська вийшла на інтерв’ю до журналістів. Під час спілкування артистки з пресою до понтону, на якому була розташована сцена, підпливли декілька катерів із її шанувальниками. Вони голосно співали хіти Наталії, засипали її компліментами та подяками за бомбічний концерт.

Наталія Могилевська була рада такій увазі. Вона вітала шанувальників і щасливо їм посміхалася. Як раптом один із чоловіків встав зі свого місця і вигукнув: «Наталія, виходьте за мене заміж!» Як це було, дивися в відео:

https://www.instagram.com/p/CSwOkedgP0G/?utm_medium=copy_link

Нагадаємо, на цих вихідних на честь Дня Незалежності України на BAKKARA RIVER PARTY пройдуть три святкових концерти поспіль. 21 серпня о 20:00 на сцену вийдуть легенди українського хіп-хопу – гурт ТНМК. 22 серпня о 20:00 відбудеться великий сольний концерт чарівної Ірини Федишин. 23 серпня о 20:00 на BAKKARA RIVER PARTY з третім концертом повернеться найзагадковіший гурт країни – «Мачете».

1-й блог-журнал України LuckyUkraine

Засновник видання Олеся Тарасенко

Фото Несин Евгений

PR Lucky Ukraine PR

#LuckyUkraine

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».