11 вересня 2021 року в Bakkara River Party відбудеться сольний концерт Тіни Кароль в Києві. У програмі сольника пісні з нового альбому “Красиво” і кращі хіти поп-діви. Відразу після виходу нова платівка почала підкорювати музичні хіт-паради. Це й не дивно, Тіну Кароль знає кожен, адже володарка численних нагород, актриса і телеведуча, не тільки випускає хіти, записує відеокліпи і дає яскраві запам’ятовуються концерти, а й добре знайома телеглядачеві як зоряний тренер «Голос країни» та «Голос. Діти ».

Сольний концерт в Баккара

Нова сольна програма Кароль присвячена перш за все її свіжому альбому “Красиво”. Диск вийшов танцювальний, щедро насичений електронними семплами і ритмічністю б’ється пульсу. Значить, буде цікаво, буде драйвово, буде привід порухатися. Крім нових треків нас чекають, звичайно ж, вже полюбилися мільйонам хіти співачки. Незабутній тембр Тіни Кароль в поєднанні з мотивами електронної музики 90-хх прозвучить на нашій унікальній сцені посеред Дніпра, в оточенні незабутніх пейзажів. Не пропустіть відмінний вересневий вечір!

Щоб потрапити на сольний концерт Тіни Кароль в Києві, купуйте квитки на сайті і в касах столиці. Безліч інших яскравих концертів в афіші Києва шукайте на сайті.

Який сольний концерт просто не можна пропустити в Києві? Концерт Тіни Кароль з альбомом “Красиво” і кращими хітами на Bakkara River Party

Співачка з однією з найбільших фан-баз країни
Її концерти – завжди яскраве і насичене шоу
Треки з нового альбому і самі улюблені хіти

Від Олеся Тарасенко

Олеся Тарасенко - засновниця 1-го блог журналу України LuckyUkraine, голова Клубу успішних жінок - Київ, ведуча на АллатраТВ, організатор проектів культурної, соціальної та благодійної направленості. Увійшла у Національний рейтинг «ТОП 100 видатних жінок Київщини» в 2019 та 2020 роках, до Всеукраїнського рейтингу «Успішні жінки України», нагороджена в I та ІІ Національних преміях «Найкраща українка в професії» (маркетолог), в Всеукраїнській премії «МамаWOW” в 2019 та 2020 роках, в премії ТОП 50 «Lady summer 2020”, в премії Celebrity Awards (маркетолог). Нагороджена орденом «За розбудову України».